Vítame Vás na RELAXATEX.CZ
Pokud jste soukromá osoba projděte nabídky v horním menu. Pro organizace je vstup přes E-KATALOG.

V zařízeních tipu ANDROID doporučujeme prohlížeč NEXT BROWSER, CHROME nebo PUFFIN. (odzkoušené). V zařízeních s os Windows doporučujeme prohlížeč GOOGLE CHROME. V případě potíží nám napište použitý prohlížeč a případně verzi ANDROID.

Děkujeme za zhlédnutí našich stránek.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Formy plateb a vazby na EET: 1) Na fakturu se splatností převodem na náš účet v bance: daňový doklad faktura se nevztahuje evidenční povinnost EET. 2) Na fakturu s úhradou v hotovosti při osobním předání zboží: vztahuje se EET, účtenka bude připravena při předání zboží 3) Na fakturu se složením hotovosti na náš účet v bance: nevztahuje se evidenční povinnost EET 4) Zásilka na dobírku: Dle závazné informace od FU našeho smluvního přepravce se na vybíranou částku přepravcem nevztahuje evidenční povinnost a tuto částku obdržíme od přepravce na náš účet bezhotovostně. 5)platba kartou (zatím neposkytujeme) vztahuje se evidenční povinnost


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

naše firma chrání Vaše osobní data před zneužitím. Provedením objednávky e-mailem, telefonem nebo přes objednávkový formulář na www.relaxatex.cz dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v ní uvedených pro obchodní a marketingové účely pouze naší firmy. Vámi uvedená data budou zpracována v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů. Zavazujeme se, že Vaše sdělené osobní data nebudou poskytnuté třetí osobě a tato data budou využita pouze k zásilkovému prodeji naší firmou. Vyjímkou je pouze v tomto případě přepravní společnost, která rozváží Vaše zakoupené zboží, které musíme při objednávce zadat potřebné údaje pro doručení zboží (adresa, jméno, telefonní kontakt). Při registraci shromažďujeme jen údaje: jméno, příjmení, adresa, telefon, adresa Vaší elektronické pošty. Tyto údaje používáme k zajištění funkčnosti registrace, k realizaci Vašich objednávek a vyhotovení daňových dokladů. Tyto údaje jsou tedy používány pouze pro komunikaci naší firmy s Vámi, případně pro přepravu objednané zásilky. Pokud si nepřejete, aby Vaše data byla použita v naší databázi, zášlete nám písemné sdělení elektronickou poštou a o odstranění dat Vás budeme informovat odpovědí. Za firmu Radek Leksa RELAXATEX, Sluneční údolí 193, 569 02 Březová nad Svitavou, IČ 73982245.

DODACÍ A OBCHODNÍ PODMÍNKY
PŘEPRAVNÉ

Cena přepravného, pokud u zboží není uvedeno, že je cena včetně přepravy, činí 121,-Kč za balík 5-15kg, při zaslání balíku do 1kg činí cena za balík 100,-Kč. Dobírka 49,-Kč. Přepravu zajišťuje přepravní společnost TOPTRANS případně ČESKÁ POŠTA

OBJEDNÁVKA

Objednávku můžete učinit pomocí elektronického formuláře na těchto stránkách - objednávkový formulář - vypiště ks, kody zboží a jednotkové ceny, cena přepravného je dle odstavce výše. Na zadaný e-mail příjde potvrzení s celkovou cenou a termínem dodání. Objednávku můžete dále učinit telefonicky na 606210463, písemně na naší adresu, facebook RELAXATEX, fax 464601920. Na každou objednávku odpovíme dle zadaných kontaktních údajů s potvrzením celkové ceny, platebního způsobu a termínem dodání. Kompletní objednávka, v které nejsou provedeny dodavatelem změny je závazná a zákazník odesláním se závazností souhlasí. Upřesněná nebo nekompletní objednávka je závazná až po odsouhlasení jejího potvrzení s celkovou cenou. Obě strany zákazník i dodavatel po vzniku závazné objednávky činí kroky, které vedou k naplnění podstaty dodání objednaného zboží a jeho zaplacení. Závaznou objednávku je možné zrušit po dohodě s dodavatelem bezplatně, pokud již nevznikly náklady s jejím vyřizováním, za poplatek ve výši vzniklých nákladů s vyřízením a stupněm rozpracovanosti objednávky, případně výroby zboží na zakázku. Závazná objednávka na seriové zboží je považována za Kupní smlouvu na zboží. Závazná objednávka na zboží vyráběné na míru je považováná za Smlouvu o dílo.

TERMÍN

U jednodruhových nebo jednokusových seriových druhů zboží příjmeme Vaší objednávku a pokud máme k dispozici všechny potřebné údaje, tak její expedice je do jednoho týdne. Přepravce TOPTRANS nebo ČESKÁ POŠTA. Pokud je termín delší, vždy budete informování. V ostatních případech se termín stanovuje individuelně ke každé objednávce v rámci jejího potvrzení na Váši elektronickou poštu (dále jen e-mail).

CENY

Všechny ceny jsou koncové a s dph. Ceny jsou aktuální. V případě, že cena obsahuje i dopravu, je vždy zřetelně uvedeno, v opačném případně jde o cenu s dph bez dopravného.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Při platbě za zboží je možné využít platbu "dobírkou" - platba přepravní společnosti při doručení balíku. Platbu předem - po sjednání objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Platba 14-denní splatnost - pro státní organizace a nasmlouvané firmy.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Dle OBČANSKÉHO ZÁKONÍKU zákon č. 89/2012 Sb. máte právo na vrácení zboží po obdržení do 14 dnů v takovém stavu v jakém ji zákazník obdržel. Toto právo je na seriově vyráběné a dodávané zboží.
U zboží objednávaného na míru rozměrově nebo i barevně lze vrácení zboží řešit pouze v rámci reklamace neshody s požadavky s objednávkou - smlouva o dílo. Dodavatel má nárok na uhrazení celé kupní ceny zboží i v případě, že toto zboží je již hotové a připravené k expedici. U zboží na míru nelze uplatnit právo na bezdůvodné vrácení zboží do 14dnů.
V případě, že je zboží zaplaceno, je dodavatel povinen vrátit finanční prostředky, kromě nákladů na dopravu zboží k zákazníkovi, bez zbytečného odkladu, ale až po převzetí vráceného zboží a jeho kontrole o stavu stejném jako při prodeji.

REKLAMACE VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Při reklamaci jakosti zašlete výrobek na naší adresu RADEK LEKSA RELAXATEX, Sluneční údolí 193, 569 02 Březová nad Svitavou. K výrobku přidejte popis vady a požadovaný způsob vyřízení (výměna, vrácení peněz). Pokud jste odebrali stejných výrobků více, zašlete k reklamaci vždy 1ks představující danou vadu a popis včetně počtu ks, které danou vadu mají. Kupující má právo uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v délce 24měsíců.
Při reklamaci dodání zboží dle Smlouvy o dílo - (na míru), nás prosím zkontaktujte a zašlete popis potřebných změn, či nedostatků a následně obdržíte vyjádření, jakým způsobem můžeme dílo upravit. Do 1měsíce bude Vaše reklamace vyřízena. Pokud by termín nebylo možné stihnout, zašleme Vám návrh na nový termín.

SMLUVNÍ STRANY

Tyto VOP upravují vztahy mezi smluvními stranami kupní smlouvy nebo smlouvy o dílo, kdy na jedné straně je společnost Radek Leksa, IČ 73952245, DIČ CZ7712183534, se sídlem Sluneční údolí 193, 569 02 Březová nad Svitavou , zapsaná v živnostenským rejstříku u Městkého úřadu Svitavy - odbor obecní žifnostenský úřad, č.j.: 28037-10/OOŽÚ-1241-2010/kej jako prodávající (dodavatel) a na straně druhé je kupující (zákazník).